NEZÁVAZNÁ SCHŮZKA

Na služby IQHUBS spoléhá

Solodoor - monitoring výroby
Continental - monitoring výroby
Topwet - monitoring výroby
Batist - monitoring výroby
Sopo - monitoring výroby
Inventec - monitoring energií
Seoyon - monitoring výroby
Lindstrom - monitoring výroby
VanLeeuwen - monitoring výroby
Kavalier - monitoring výroby
Röchling - monitoring energií
SNOP - monitoring výroby
Mehler - monitoring energií
Glenmark - monitoring výroby
Easy FM - monitoring výroby

Co o nás řekli zákazníci

Firma ​Inventec (Czech), s.r.o.

1. Co se Vám líbí na spolupráci s IQHUBS?
Líbí se nám jednoduchost vašeho produktu / řešení, v našem případě konkrétně energy & enviro monitoringu. Zvažujeme také jeho implementaci do dalších, problémových, či hůře čitelných technologií. Jednání s Vaší firmou je rychlé, proaktivní a přímočaré.
Za zmínku také nejspíš stojí, že jsme přístup do cloudové aplikace monitoringu nasdíleli členům korporátního týmu na Taiwanu a nahradilo nám to potřebu denního, manuálního reportingu. 

2. Co Vám aplikace IQHUBS nebo monitoring přinesl?
Přehled spotřeby na budově a podružných technologiích v reálném čase, s přístupem odkudkoliv. Dále bychom se chtěli posunout ke konkrétnějším analýzám, tak uvidíme, kde narazíme na limit aplikace nebo jestli nám Váš tým pomůže tyto limity posunout.


Firma KAVALIERGLASS, a.s.

1. Co se Vám líbí na spolupráci s IQHUBS?
Na spolupráci s IQHUBS se nám líbí jednoduchost samotného systému. Mám na mysli především neinvazivní instalaci čidel bez nutnosti odstávky linky, dále samotný princip bezdrátového přenosu dat a mechanický přepínač stavu linky. Zároveň bych rád ocenil firmu IQHUBS, která pružně a velice rychle reagovala na naše požadavky týkající se úprav a vizualizace dat, kdy nám produkt ušila takříkajíc „přímo na míru“.  

2. Co Vám aplikace IQHUBS nebo monitoring přinesl?
Hlavním přínosem online monitoringu je, jak již sám jeho název napovídá, online přehled o situaci ve výrobě a tím pádem zkrácení reakčního času v případě problému na výrobní lince. Rád se o víkendu podívám prostřednictvím mobilní aplikace, jak si stojí výroba. V časech před IQHUBS jsme se spoléhali na mnohdy nepřesná, často zavádějící čísla, nyní máme k dispozici hodnověrná, nikým a ničím nezkreslená data. Dále bych rád zmínil informační tabuli, díky které mají pracovníci přehled, jak jsou na tom s plněním plánu v průběhu směny. Tabuli rovněž využíváme na sdílení dalších informací z výroby.

Rozhovor s výrobním ředitelem firmy Solodoor a.s.